Ümraniye OSB Ümraniye/İSTANBUL
Ücretsiz keşif için arayın (0216) 476 13 12
GÜMÜŞÇÜN

Gümüşçün ilaçlama genellikle kokusuz ilaçlama yöntemleri ile yapılmaktadır. Gümüşçün genellikle evlerde gözükmektedirler. Bu haşereler evlerde 1-2 tane gözükmekle beraber istila etme özelliğine sahiptirler. Nem böceği ve gümüş böceği olarak ta adlandırılırlar.

Gümüşçün böceklerinin beslenme alanı çok geniştir. Kağıt, naylon, kitap ciltleri, duvar kağıtları gibi bir çok madde ile beslenebilirler.

Dişi gümüşçün 100 yumurta yumurta bırakabilir. Yumurtadan çıkan yavrular bembeyaz renktedirler. Başkalaşım geçirdikçe gümüş rengini alırlar.

Gümüşçün böceği insanları ısırmasa da evde ve mekanınızda gözükesi huzursuzluk verir. En bilindik özellikleri nemi sevmeleridir. Eğer gümüşçün şikayeti varsa ilk sorgulanması gereken nem oranıdır.

Gümüşçün ilaçlama fiyatları uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Eğer evinizde istila eder şekilde sıklıkla gümüşçün görüyorsanız ilaçlama öncesi ve sonrasında alınması gereken fiziksel önlemler için bizlerle (216) 476 13 12 iletişime geçebilirsiniz.

Canlı Destek
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?