Ümraniye OSB Ümraniye/İSTANBUL
Ücretsiz keşif için arayın (0216) 476 13 12
OTEL İLAÇLAMA

Otel İlaçlama hizmetinde periyodik ilaçlamanın önemi yüksektir. Oteller sürekli insan giriş ve çıkışı olan işletmelerdir. İnsanlar eşyalar ile şehirler arası ve yurt dışından haşere taşırlar. Oteller haşerelerin toplanma noktası denilebilir. İşte tam bu nokta da otellerin periyodik olarak ruhsatlı firmalar tarafından ilaçlama yapılması büyük önem taşımaktadır. Periyodik ilaçlama işletmenizi ciddi haşere ve kemirgen problemlerinden korur.

Otellerde haşere ve kemirgen hizmeti verilir. Haşere ilaçlamasında kokusuz ilaçlama ile ilaçlanır. İlaçlama sonrası temizlik gerektirmez. Kullanılan kimyasal iz bırakmaz, aşındırıcı özelliği yoktur. Kemirgen ilaçlama hizmetinde işletme geneli incelenir. Farelerin geçiş noktaları barınabileceği alanlar tespit edilerek bu alanlara yem istasyonları yerleştirilir. Periyodik olarak ilaçlama firması tarafından kontrol ve bakımları yapılır.

Otel ilaçlama fiyatları (300 TL – 700 TL) uygulama yapılacak oteli oda sayısı,alınacak hizmet türü ve alanın metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir.

Canlı Destek
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?