Ümraniye OSB Ümraniye/İSTANBUL
Ücretsiz keşif için arayın (0216) 476 13 12
SİTE / TOPLU KONUT İLAÇLAMA

Site / Toplu Konut İlaçlama hizmetinde periyodik servisin önemi yüksektir. İç ve dış alanda uygulamalar yapılması gerekir. Haşere ve kemirgen ilaçlaması aylık düzenli olarak aksatılmamalıdır.

Sitelerde haşere ve kemirgen ilaçlamasının yanında uçan haşereye yönelik larvasit uygulamaları ve dış alanda sinek ilaçlamaları ihtiyacı vardır. Larvasit uygulamaları sitenin genelinde inceleme yaparak larvasit bölgeleri tespit edilmeli ve periyotları mevsim ve ortam şartlarına göre belirlenmelidir.

Site ve toplu konutlarda apartmanların ortak kullanım alanları çatı, merdiven, asansör boşlukları, kazan daireleri, asansör makina daireleri,sığınaklar vb. yerler kokusuz ilaçlama yöntemi ile yapılmalıdır. Kemirgene yönelik yem istasyonları kurulup periyodik olarak kontrolleri yapılmalıdır.

Site ilaçlama hizmeti veren firmanın bu konuda tecrübesi ve referansları olmalıdır. Uygulayıcı personelin haşere, kemirgen ve uçan haşere biyolojik yapılarını ve davranış modellerine hakim olmalıdır.

Radikal ilaçlama, bir çok siteye periyodik site ilaçlama hizmeti vermektedir. Uzman kadrosu ve birikmiş tecrübesi ile sektörün öncülerindendir.

Site ilaçlama fiyatları 300 TL – 700 TL (öngörülen) arasında değişkenlik gösterir. Site ilaçlama fiyatları alınacak hizmetin türleri ve sitenin alanına göre belirlenir. Periyodik ilaçlama hizmeti alan site veya toplu konutlar özel fiyatlar sunmaktayız. Bizlere (216) 476 13 12’den ulaşabilirsiniz.

Canlı Destek
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?